COBIAX | Zoznam videí

Zoznam videí

Tu nájdete oficiálne videá Cobiax.
Softvér CQL – Najjednoduchšia cesta pre návrh vyľahčených stropných dosiek.
Radi by sme vám v krátkosti predstavili nový softvérový nástroj od Cobiax a prehľadne prešli najdôležitejšie funkcie. Video je dostupné v nemčine a angličtine.
To, čím bolo pristátie na Mesiaci pre vesmírne lety, je Cobiax CLS pre súčasnú konštrukciu vyľahčených stropov.
Najinovatívnejší produkt v technológii vyľahčených telies je schválený nemeckými stavebnými technologickými úradmi.
AMP

Vysielanie Myšou vysvetľuje Cobiax

Začiatkom augusta 2020 nás na stavenisku vo Weil am Rhein navštívil filmový tím v mene WDR a priniesol skvelý príspevok o technológii vyľahčovacích telies Cobiax. Ako inak v známej kvalite „Vysielanie s myšou“.
(Video chránené autorskými právami)

Kliknite tu.

Assima is rising
Napreduje to. Najväčšia obchodná nehnuteľnosť v Kuwait City.
Safe the climate: Now
Osem percent celosvetových emisií CO2 je spôsobených výrobou cementu: 2,8 miliardy ton CO2 za rok. Systémy s vyľahčovacími modulmi Cobiax znižujú potrebu betónu stropnej dosky až o 35 %. Od roku 2000: o 180 000 ton CO2 je znížené množstvo vďaka Cobiaxu. Naša technológia teraz funguje a je certifikovaná. Nie až po rokoch. Všetky informácie na green.cobiax.com
Montáž a zabudovanie Cobiax CLS
Toto video pôsobivo demonštruje, ako ľahko a rýchlo sa vyľahčovacie moduly Cobiax CLS montujú a nakoniec zabudujú. Stačí ich dať zložiť dokopy a sú hotové.
Montáž Cobiax SL na mieste (rýchla a krátka doba)
V tomto videu demonštrujeme, ako rýchlo sa skladajú vyľahčovacie moduly Cobiax SL.
Montáž Cobiax SL na mieste
V závislosti od toho, ako bola Vaša objednávka zadaná, sa Cobiax SL dodáva buď ako kompletne zmontované moduly, alebo ako jednotlivé diely, ako sú pološkrupiny, upevňovacie prvky a spony. V druhom prípade sa tieto vyľahčovacie moduly sa skladajú priamo na mieste. Pozostávajú zo 7 vyľahčovacích telies. Celé je to samozrejme identické aj len so 6 vyľahčovacími telesami.
Differences
Presvedčte sa o obrovských výhodách technológie Cobiax v tomto súhrnnom klipe. Tu porovnávame masívny železobetónový strop so železobetónovým stropom s vyľahčením Cobiax. Existujú výrazné rozdiely – budete sa čudovať!
This is CLS
Cobiax CLS – Für weite Räume mit jeder Decke – egal wie dick sie sind. Neuartig designte Strukturgeber zur Herstellung materialeffizienter, leichter Stahlbetongeschossdecken. Die innovative Produktlinie wurde insbesondere im Hinblick auf eine optimierte Logistik, Montage, einfaches Handling auf der Baustelle, Robustheit, Sicherheit und hohe Leistungsfähigkeit für alle Deckendicken entwickelt.
This is SL
Cobiax SL – Für weite Räume mit dünneren Decken. Die modulare Produktlinie für den internationalen Einsatz dank der Halbschalentechnologie. Diese Linie sorgt für einen effektiven Transport und eine einfache Montierbarkeit.
Wider Scopes (Weite Räume)
S týmto momentom by vás rád Cobiax husou kožou preniesol do sveta vyľahčovacích telies. Vydajte sa s nami na cestu s pomocou tejto malej koláže od počiatkov používania vyľahčovacích telies až po bezkonkurenčnú dokonalosť dosiahnutú technológiou Cobiax.