COBIAX | Veľké priestory ako záväzok
Misia

Veľké priestory ako záväzok

Cobiax nie je len značka. Slogan „veľké priestory“ ďaleko presahuje možnosti moderných stropných technológií. Je to záväzok k vytvoreniu väčšieho priestoru pre ľudí a budovy, v ktorých žijú a pracujú.

Technologický náskok

Dôsledne pokračovať na ceste technologických výhod: Na základe vedeckých poznatkov, dôkladných inžinierskych znalostí, technologických pionierov a s podporou globálnych obchodných partnerov poskytnúť popredným svetovým architektom, statikom a developerom najlepšie riešenie pre vyľahčené stropné dosky.

Väčšie priestory

Prísľub technológie Cobiax na vytvorenie – „veľkých priestorov“ – nie je len vytvoriť vynikajúcu stavbu. Je to tiež postulát manažmentu a zamestnancov, aby využili týmto lepšie pracovné prostredie pre stále lepšie výsledky.

Stavať lepšie vo všetkých aspektoch

Lepšie výsledky slúžia po celom svete nielen architektom, stavebným inžinierom, stavebným firmám a developerom. Je to reputácia spoločnosti a ľudí k pokroku vo vede a výskume a v neposlednom rade k životnému prostrediu: každým stropom obsahujúcim vyľahčovacie moduly Cobiax sa šetria nerastné suroviny a znižujú sa škodlivé emisie CO2.

Win-win superlatívov

Vzhľadom na komplexné výhody vo všetkých odvetviach moderných stavebných technológií, je jasné, ako sa nazýva superlatívom situácia, ktorá prináša výhody: Cobiax. Veľké priestory.

Novinky

Všetko nové v stavebnom svete
Veľké priestory ako povinnosť
Cobiax nie je len značka. Slogan „Veľké priestory“ ďaleko presahuje možnosti moderných technológií v stropných konštrukciách. Je to záväzok k vytvoreniu väčších priestorov, v ktorých ľudia žijú a pracujú.
Viac informácií.

Bulletin

Už nikdy nič nezmeškajte. – Tu sa možete prihlásiť na odber nášho bulletinu.

Cobiax Bulletin.

Chcete sa stať 
súčasťou niečoho väčšieho?

Kariéra a rast u experta v inováciách

Voľné pracovné miesta